Budapest, III. kerület, Óbuda-Békásmegyer hivatalos honlapja

Gyermeksziget Montessori Óvoda Mosolygó Tagóvodája

Telefon:
+361/243-8427
Mobil:
+3670/685-2267
Cím:
1039 Budapest, Kelta u. 8.
Intézményvezető:
Stefán Mariann

Az 1979-ben megnyitott óvodánk 200 férőhelyes, ideális környezetben található, hiszen közelünkben folyik a Duna, közel a hegyvidék.

Tágas, világos csoportszobáinkat, tornatermünket folyamatosan szépítjük. Programunk szemléletéhez híven zömében természetes anyagokkal dekorálunk. A termekben a viszonylag határolt terek lehetőséget adnak a különböző tevékenységi formák egyidejű megvalósítására. Minden csoport rendelkezik saját természetsarokkal, ezen kívül gazdag látnivalót kínáló központi természetsarok látható óvodánk folyosóján.

Az óvoda mozgásos játékra, sporttevékenységekre, napfürdőzésre, homokozásra alkalmas udvarral rendelkezik. Sövénnyel elkerített mászó kert, beszélgető sarkok, babaházak, libikókák, csúszdák, a teraszokon ábrázolásra is alkalmas területek, állnak a gyermekek rendelkezésére.

Munkánkat heti két alkalommal logopédus és pszichológus segíti.

Programunk megvalósítása érdekében igyekszünk minél többször elvinni óvodásainkat maradandó élményt nyújtó kirándulásokra, múzeumlátogatásokra.

Kapcsolódó intézmények: