JÚNIUS 3 | SZERDA
18:00
Helyszín: Esernyős Szindbád terem
A női lét természetes megélése – pódiumbeszélgetés
Az Esernyős Kávézóban megtekinthető Ahogy vagy! – a létezés nyomai című kiállításhoz kapcsolódva kerül sor A női lét természetes megélése címmel egy pódiumbeszélgetésre az Esernyős Szindbád termében.
A beszélgetőtársak:
Fiala Borcsa: író, újságíró
Füredi Katica: Szexuálpszichológus, pár és családterapeuta
Szepesvári Petra fotós, az Ahogy vagy! projekt művészeti vezetője
Moderátor: Széll Dániel Márk