Események betöltése

Összes esemény

  • Ez az esemény elmúlt.

SZÍVHANG – összefogás Anikóért

2025. október 10. 19:00 - 21:00

5000Ft

Berki Sándor Dezső hegedűművész, az Interoperett egykori koncertmestere kezdeményezésére együtt lépnek színpadra a musical- és operettvilág nagy egyéniségei!
Közös műsort ad Kállai Bori, Fischl Mónika, Pándi Piroska, Fonyó Barbara, Berkes Gabi, Berkes János és Neumark Zoltán. Hogy mi köti őket össze? Az Interoperett, a Musicalworld, és aki mögötte van: Kovács Anikó Mercédesz, aki sokat tett azért, hogy az operett műfaját népszerűsítse itthon és a határon túl. Későbbi projektje, a Musicalworld hasonló küldetéssel a musicalirodalom közismert darabjait és előadóit vitte közel a nagyközönséghez. Számos sikeres előadást szervezett ismert hazai énekesek és hangszeres művészek közreműködésével. Munkássága nemcsak a publikum számára volt meghatározó, hanem számos előadó számára is.
Ez az este a köszöneté: minden fellépő Anikó gyógyulásáért énekel. Berki Sándor Dezső hegedűművész meghívására azonnal igent mondott valamennyi művész, hogy ezúttal ők adjanak valakinek, akitől mindnyájan kaptak pályájuk elején vagy csúcsán.
Legyenek részesei a koncertnek, ahol nemcsak kiváló zenei produkciókat, hanem szívből jövő, személyes történeteket is hallhatnak.

 

Az előadás 2×45 perc, 1 szünettel

Részletek

Dátum:
2025. október 10.
Időpont:
19:00 - 21:00
Összeg:
5000Ft

Helyszín

Óbudai Társaskör
Kiskorona utca 7.
Budapest, 1036 Magyarország

Szervező

Óbudai Társaskör