Kedden Bús Balázs kezdeményezésére Dr. Láng Zsolttal, a II. kerület polgármesterével közösen meglátogatták betegágyánál és dicséretben, valamint pénzjutalomban részesítették B. Szilárdot, a rablás elkövetőjének üldözése során megsebesült rendőrt. A II. kerületi kapitányságon dolgozó alezredest múlt hét pénteken lőtte lábon az a sorozatrabló, akit a III. kerületben fogtak el. Az alezredes az Állami Egészségügyi Központban a jutalom átvételekor elmondta: szeretne a lehető legrövidebb időn belül újra szolgálatba állni, de az orvosok szerint 2-3 hónapos utókezelés vár még rá. Láng Zsolt és Bús Balázs is köszönetét fejezte ki az alezredesnek áldozatos munkájáért, valamint azért, hogy a két kerületet határában hosszú ideje fosztogató betörőt a polgárőrök segítségével elfogták.
obuda.hu
