Iskolagyümölcs-program Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatának közbenjárásával

Hírek
Közzétéve:

Ez a program illeszkedik a kerületben, 2009-ben elindított Egészségolimpia rendezvényhez valamint az Egészséges Iskolabüfék Éve rendezvénysorozathoz.

Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata mindig is fontosnak tartotta az egészséggel való törődést, a megelőzést, így ez az iskolai program is szervesen illeszkedik az Önkormányzat elképzeléseibe.

A program keretében 2010. január 1. és június 15-e között a kerület 16 általános iskolájában 3560 alsó tagozatos gyermek jut naponta friss magyar gyümölcshöz.

Kiemelt hírek

Óbuda Újság Összes Óbuda újság