A végéhez közeledik az Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata és a Szent Margit Rendelőintézet közös kezdeményezése, Óbudai Egészségolimpia. A rendezvénysorozat szeptember 26-án az Árpád Gimnáziumban zárul, szintén egész napos családi rendezvénnyel. A szűrések mellett a vendégeket többek között az Alma együttes és a Budapest Bár koncertje várja. A záróeseményen kerül sor az olimpián részvevők közötti nyereménysorsolásra, melynek fődíja egy Suzuki Splash személygépkocsi.
A program ingyenes!
Helyszín: Árpád Gimnázium, III. kerület, Nagyszombat u. 19.
Részletes program:
| 10:00-17:00 | Ingyenes egészségügyi szűrések, fittségi felmérések |
| 10:00-10:20 | Műsorvezetői köszöntők: Borbás Marcsi és Szujó Zoltán Köszöntők: Dr. Várszegi József, a Szent Margit Rendelőintézet ügyvezető igazgatója Kropkó Péter volt profi triatlonista és Ironman bajnok |
| 10:20-10:30 | Programismertető |
| 10:30-11:00 | Reggeli torna Katus Attilával |
| 11:00-11:40 | Bábszínház: Ludas Matyi |
| 12:00-12:10 | Udvaros Dorottya színművésznő beszéde |
| 12:10-12:30 | Óbuda Aerobic és Karate Sportegyesület Gyerek aerobic bemutatója |
| 12:30-13:00 | Salátabár élő interaktív zenés színpadi műsor |
| 13:30-14:00 | Danza Stúdió Tánciskola salsa bemutatója |
| 14:00-14:40 | Bábszínház: Vitéz László |
| 14:40-15:10 | Rave Dance Sporttánc Egyesület |
| 15:10-15:40 | Ving Tsun Harcművészeti Egyesület harcművészeti bemutatója |
| 15:40-16:00 | Veres Péter Gimnázium és a Széll Kulturális Egyesület néptáncműsora |
| 16:00-17:00 | Alma Együttes koncertje |
| 19:00-19:20 | Műsorvezetői köszöntők: Borbás Marcsi és Szujó Zoltán Záróbeszédek: Bús Balázs, Óbuda-Békásmegyer polgármestere Dr. Várszegi József, a Szent Margit Rendelőintézet ügyvezető igazgatója |
| 19:20-19:40 | Sorsolások, díjátadók |
| 19:40 | Az óbudai olimpiai láng eloltása |
| 19:40-20:40 | Budapest Bár koncert |
