Lakossági fórumra hívjuk a Gyógyszergyár utca környékén élőket a lakótelep játszóterének fejlesztése kapcsán. Találkozzunk március 23-án!
A 2025-ös Közösségi Költségvetés szavazásán a „Gyógyszergyár utcai lakótelep játszóterének fejlesztése” lett az egyik nyertes projekt. Tavaly októberben megkezdődtek a fejlesztéssel kapcsolatos egyeztetések, most pedig egy újabb találkozóra hívjuk a lakosságot, hogy átbeszéljük a körvonalazódó terveket.
Várunk minden környéken élőt, aki szeretné elmondani a véleményét és ötleteit a játszótér jövőjéről.
Időpont: 2026. március 23. (hétfő), 17:00 óra
Találtkozunk a játszótéren!
