Óbudán május végén, június elején nyitnak a strandok

Hírek
Közzétéve:

A budapesti strandok változatlan  jegyárakkal, számos kedvezménnyel, családi jegyekkel, Strandváró nappal várják idén is a fürdőzőket.

Óbudai strand

1013690_481649948577512_1823570856_n

Előszezon nyitva tartása
2014. június 13 – 29:

Hétköznapokon: 10:00-20:00 h között
Hétvégén és ünnepnapokon: 9:00-19:00 h között
Belépő árak:
A felnőtt belépő ára 1500 Ft,
gyerek (14 év alatti) és nyugdíjas belépő ára 1000 Ft. 6 éves kor alatt a belépés díjtalan.
Főszezon nyitva tartása
2014. június 30. – aug. 15.:
Hétköznapokon délután: 16:00-20:00 h között
Hétvégén és ünnepnapokon: 9:00-19:00 h között
Belépő árak:
H.-P. (16-20 h): felnőtt: 1000 Ft, gyerek és nyugdíjas: 700 Ft
Szo.-V. (9-19 h): felnőtt: 1500 Ft, gyerek: 1000 Ft
6 éves kor alatt a belépés ingyenes.
Utószezon nyitva tartása
2014. augusztus 16 – 24.:
Hétköznapokon: 10:00-20:00 h között
Hétvégén és ünnepnapokon: 9:00-19:00 h között
Belépő árak:
A felnőtt belépő ára 1500 Ft, gyerek (14 év alatti) és nyugdíjas belépő ára 1000 Ft.
6 éves kor alatt a belépés díjtalan.
Budapesti Strandok
A Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Zrt. (BGYH Zrt.) a strandszezonra való felkészülés jegyében közel 40 millió forintot fordított arra, hogy a fürdők, strandok megszépült környezetben, új szolgáltatásokkal várják a fürdőzésre, kikapcsolódásra vágyó vendégeket. Szinte valamennyi strand gyermekmedencéje új csúszdát kapott. A nyári időszakban 35 hektár zöld területet gondoznak a kertészek, a strandok területén közel 50 ezer egynyári virágot ültettek el.
Strandok nyitása

Fürdő, strand Terület Időpont
Gellért Fürdő strand terület megnyitásahullámszolgáltatás április 18.május 1.
Dagály Fürdő strandterület megnyitásahullámmedence május 1.június 7.
Palatinus Strandfürdő május 1.
Paskál Strandfürdő május 24.
Római StrandfürdőCsillaghegyi Strandfürdő május 31.
Pünkösdfürdői Strandfürdő június 7.

Strandbelépő árak
Az idei strandszezonban is számos kedvezménnyel igyekszik a BGYH Zrt. a strandokra csábítani a fiatalokat, családokat és a nyugdíjasokat csökkentett áron, jelentős kedvezménnyel várják őket. A 20 alkalmas bérletek akár 25 százalékos kedvezményt biztosítanak a vendégek részére.
nyugdijas_vizes_sportnap_plakát_IIProgramok
A Csillaghegyi Strandfürdőn az önkormányzat idén is nagyszabású rendezvényekkel várja az időseket és a családokat.
Óbudai Nyugdíjas Vizes Sportnap:
2014. június 20.
Ezt követi két családi vizes sportnap:
2014. július 19., 2014. augusztus 16.
A Széchenyi Fürdőben szombatonként Szecska-partyt szerveznek, amelyen minden alkalommal más zenei műfaj (funk, soul, R’n’B, house, dance floor jazz stb.) mutatkozik be. A részletes program és az aktuális információk folyamatosan nyomon követhetők a Szecska, valamint az Imádom a budapesti strandokat! Facebook oldalakon.
A Magyar Fürdőszövetség kezdeményezésére ismét megrendezik augusztus 1-jén a Strandok Éjszakája programot, amelyhez a Palatinus stranddal kapcsolódik a BGYH Zrt. A nyár folyamán számos egyéb családi és sportrendezvénnyel teszik még színesebbé a strandok életét.
——————————————————————————————————————————–
Pályázat a Csillaghegyi Strandért
Az önkormányzat a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei Zrt.-vel (BGYH Zrt.) közösen pályázatot írt ki a Csillaghegyi Strandfürdő és Uszoda területén megvalósítható fejlesztési koncepció elkészítésére. Az ajánlatok közül kiválasztott tanulmányterv költségét az önkormányzat a BGYH Zrt.-vel közösen, egyenlő arányban finanszírozza.

Kiemelt hírek

Óbuda Újság Összes Óbuda újság