Vasas Duna Autó Óbuda – TEVA Gödöllői RC 3:0 (15, 15, 9)
Vasas: Milovits, Farkas, Porubek, Dékány, Nagy Sz., Bodon.
Csere: Gazsi (liberó), Bánlaki, Győri P. Lakatos D., Pilisy.
Vezetőedző: Borkovits Zoltán

Az első játszmában álmosan kezdett hazai csapat, ám 2:7 után magára talált és megfordította az állást. Innen már végig az óbudaiak vezettek és megérdemelten nyerték meg a szettet (1:0). A második etapban már az elején sem adott esélyt ellenfelének a Vasas és hamar behozhatatlan előnyre tett szert. A harmadik felvonásban aztán végképp kijött a két csapat közötti különbség és a piros-kékek megérdemelten nyerték meg a mérkőzést (3:0).

Vasas Duna Autó Óbuda – Palota-Böllhoff 3:1 (21, 19, -26, 14)
Csere: Gazsi (liberó), Lutter L.

Az első játszmában magabiztosan játszott a házigazda Vasas és végig vezetve nyerték meg a szettet. A második felvonásra visszaesett a piros-kékek teljesítménye. Gyenge mezőnyvédekezés és pontatlan támadások ellenére még is meg tudták nyerni a szettet. A harmadik felvonásban is vezettek a Borkovits-tanítványok és 24-19-nél hat meccslabdájuk is volt, ám ez sem bizonyult elegendőnek a mérkőzés megnyeréséhez, mert a vendégek előbb egyenlítettek (24:24), majd a meg is nyerték a játszmát (26:28). A negyedik etapban már nem hibázott a Vasas, végig vezettek és 20:10-es állásnál már 10 pontos differencia is volt a két csapat között. A végén 25:14-re nyertek az óbudaiak. Ezzel a győzelemmel a piros-kékek nagy lépést tettek a továbbjutáshoz, mert a legnehezebbnek tartott ellenfelet sikerült legyőzniük 3:1-re.

Vasas Duna Autó Óbuda – Tatabányai Volán SE 3:0 (12, 19, 21)
Vasas: Lutter L., Farkas, Porubek, Dékány, Nagy Sz., Bodon.
Csere: Gazsi (liberó), Lakatos, Győri P, Pilisy, Bánlaki.

A címvédő Betonút-NRK-Nyíregyháza nem jutott be a női NB I Liga juniorbajnokságának idei négyes döntőjébe! A fináléban ott lesz a Vasas Duna Autó Óbuda, a BSE-FCSM, a Békéscsabai RSE, valamint a BITT-Kaposvári NRC.