Köszönet a közösségért végzett munkáért

Hírek
Közzétéve:

Az éves ünnepélyes eseményen részt vettek a III. kerületi Rendőrkapitányság, az Észak-Budai Katasztrófavédelmi Kirendeltség, az Országos Mentőszolgálat Csillaghegyi Mentőállomásának, valamint a Budapest III. Kerületi Polgárőr Egyesület dolgozói.

“Akik itt vannak, azok sohasem lesznek civilek, sohasem lesznek nyugdíjasok, hanem mindig a hivatásuk emberei lesznek. Önök jól tudják azt, hogy az egyenruha nem olyan, amit le lehet venni, mert Önökkel marad mindig” – mondta dr. Kiss László, Óbuda-Békásmegyer polgármestere köszöntő beszédében. Hozzátette: szeretné, ha a jelenlévők éreznék, hogy a közösség támogatja őket.

A rendvédelmi szervek dolgozói ezután átvehették jutalmukat a polgármestertől, aki még egyszer megköszönte a közösségért végzett munkát és a közösségért vállalt áldozatokat.

Kiemelt hírek

Óbuda Újság Összes Óbuda újság

Kapcsolódó bejegyzések

Hírek
Közzétéve:

„Vagy igazad van, vagy boldog vagy” – Író-olvasó találkozó Schäffer Erzsébettel

Hírek
Közzétéve:

Ideiglenes forgalmi rend változás a Kálvin közben

Hírek
Közzétéve:

Április 22-én 7 órától ismét Bringás Reggeli