Lorántffy Zsuzsanna-díj

Név Intézmény
2023
Csizmás Krisztina Óbudai Mesevilág Óvoda
Farkas Krisztina Óbudai Meseerdő Óvoda
Katonka Ibolya Óbudai Gyermekvilág Óvoda
Rikker Tiborné Pitypang Művészeti Óvoda
Tóthné Vízkert Judit Óbudai Vackor Óvoda
Zoltai Istvánné Ágoston Művészeti Óvoda
Cserta Ida Cecília Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola
Demeter Ferencné Csalogány Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon
Feketéné Jambrik Gyöngyi Pais Dezső Általános Iskola
Karsay-Bagota Orsolya Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola
2022
Bohóné Gál Marianna Pitypang Művészeti Óvoda
Erdei Tünde Óbudai Hétpettyes Óvoda
Molnár Ildikó Gyermeksziget Montessori Óvoda
Pápainé Pintér Ildikó Óbudai Meseerdő Óvoda
Plézer Erika Cseresznyevirág Művészeti Óvoda
Bárány Márta Fodros Általános Iskola
Járainé Szendrődi Piroska Pais Dezső Általános Iskola
Meyer Márta Katalin Budapest III. Kerületi Szent Miklós Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon
Rapcsák Zsuzsanna Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium
Tóth Péter Csalogány Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon
2021
Volentér Györgyné Óbudai Almáskert Óvoda
Harmati Magdolna Óbudai Százszorszép Óvoda
Mosonyi Zsuzsanna Pitypang Művészeti Óvoda
Székelyné Havasi Andrea Óbudai Mesevilág Óvoda
Kardosné Kertész Zsuzsanna Óbudai Vackor Óvoda
Kohlbeck Mária Cseresznyevirág Művészeti Óvoda
Antal Kinga Óbudai Hétpettyes Óvoda
Toldi Ilona Óbudai Meseerdő Óvoda
Hőnich Orsolya Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Loór Veronika Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola
Hitérné Erdős Róza Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola
Várnai Annamária Dr. Béres József Általános Iskola
Horváthné Fülöp Mária Fodros Általános Iskola
Sziberné Komjádi Éva Óbudai Harrer Pál Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola
Simon Péter Óbudai Árpád Gimnázium
2020
Sági Adrienn Óbudai Almáskert Óvoda
Baloghné Lukács Borbála Óbudai Almáskert Óvoda
Deákné Nagy Éva Pitypang Művészeti Óvoda
Márkus Szilárdné Ágoston Művészeti Óvoda
Sándor Mária Óbudai Vackor Óvoda
Potyi Ferencné Gyermeksziget Montessori Óvoda
Simon Róbertné Óbudai Hétpettyes Óvoda
Rózsa Györgyi Óbudai Meseerdő Óvoda
Keresztély Dóra Cseresznyevirág Művészeti Óvoda
Magosné Kiss Róza Medgyessy Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
Barcza László Budapest III. Kerületi Bárczi Géza Általános Iskola
Opitzné Véghelyi Zsuzsanna Dr. Béres József Általános Iskola
Paksainé Bóka Ágnes Fodros Általános Iskola
Akácsos Enikő Aelia Sabina Alapfokú Művészeti Iskola
Sasfyné Tompa Anna Budapest III. Kerületi Szent Miklós Általános Iskola, EGYMI, Kollégium és Gyermekotthon