Október 23-a nemzeti ünnepünk. Ennek alkalmából Budapest Főváros Önkormányzat közgyűlésének 8/1991 (III.21) számú rendelete értelmében valamennyi középületünket fel kell lobogózni.
Tisztelettel kérem a házak tulajdonosait hogy lehetőség szerint tűzzék ki a nemzeti zászlót házaikra.
Köszönettel:
Bús Balázs
polgármester
